Bergstraat /A0.02
3110 Rotselaar
€282.177,-
Dit zéér ruime twee slaapkamer appartement van 125m² bewoonbare in "de Village" te Rotselaar is gelegen op het tweede niveau met een zonnig georiënteerd terras van 12m².
Dit project is gelegen direct in de woonkern maar toch zeer rustig in een zijstraat, een centrum met nog een echte dorpscultuur van plaatselijke cafeetjes.
Onder het gebouw ligt een ondergrondse parking met autolift met nog 5 beschikbare autostaanplaatsen en extra berging. ( 22.500€ excl kosten ) Verder wordt er door de VME en de firma Cambio een auto voorzien op een gemeenschappelijke plaats die kan gedeeld worden door de eigenaars gedurende een periode van 8 jaar. Verder is er nog een gemeenschappelijke fietsenstalling, die voorzien is van een elektrisch laadpunt.
Perfect voor wie op zoek is naar veel ruimte, een vooruitstrevend concept, prachtige architectuur en duurzaam wonen.
De afwerking kan nog volledig gekozen door u met de voorziene budgetten in het lastenboek.
Bel me op 0477/41.23.83 voor een afspraak en kom kennismaken met uw nieuwe woonst.
Hallo, ik ben Christel Vergauwen. Kan ik je helpen met het uitzonderlijk appartement in de Smidsestraat te Rotselaar?
Bent u op zoek naar een nieuwe woning terwijl uw oude nog niet verkocht is? Vraag een schatting aan zodat u het budget voor uw nieuwe woning kan bepalen.